DOLAR 17,9568 % 0.03
EURO 18,4292 % -0.62
GRAM ALTIN 1.037,65 % 0,48
ÇEYREK A. 1.696,56 % 0,48
BITCOIN 24.021,90 -0.74
ÜYE PANELİ
reklam
escort bayan - diyarbakir escort

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Gökhan İZGİ
(info@gokhanizgi.com)

 

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜR YARDIMCISI

Cemil Kaçmazoğlu
(cmlkacmazoglu@ibbhaber.istanbul)

 

 

Şef Editör

Yıldıray İZGİ
(y.izgi@ibbhaber.istanbul)

Berşan Taşkaya

(bersan@ibbhaber.istanbul)

 

 

TEKNİK EKİP LİDERİ

Fatih Çakır- f.cakir@ibbhaber.istanbul

 

EDİTÖRLER

 

Murat Camcı  – m.camci@ibbhaber.istanbul

MehmetBozkurt m.bozkurt@ibbhaber.istanbul

Levent Tan – l.tan@ibbhaber.istanbul

Veysi Belendir – v.belendir@ibbhaber.istanbul

Ahmet Emekci –  a.emekci@ibbhaber.istanbul

Uğur Karayel –  u.karayel@ibbhaber.istanbul

Sezer Karael –  s.karael@ibbhaber.istanbul

Mehmet Belendir – m.belendir@ibbhaber.istanbul

Bertan Bozdağ- b.bozdag@ibbhaber.istanbul

İzzet Giray Ablay – i.ablay@ibbhaber.istanbul

 

 

KAMERAMANLAR

Mehmet Sütcü – m.sutcu@ibbhaber.istanbul

İsmail Doğan – i.dogan@ibbhaber.istanbul

 

REKLAM REZERVASYON
( 0530 976 28 36 )

 

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@ibbhaber.com)

 

ADRES

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Çilenk sokak no 10 D 6 Sultanbeyli / İstanbul

 

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2015 sitenizinadresi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.ibbhaber.istanbul’a aittir. www.ibbhaber.istanbul sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ibbhaber.istanbul’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.ibbhaber.istanbul’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.ibbhaber.istanbul’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

İhbar Hattı